Palety

Výroba palet

Vyrobíme jakékoliv palety od standardních až po atypický rozměr a nosnost. Jsme připraveni přizpůsobit návrh palety přesně Vašemu zboží. Převážnou většinu palet vyrábíme na plně automatických linkách, čímž je zaručena jejich přesnost a standardně vysoká kvalita.

Prodej palet

Zajišťujeme prodej palet nejrůznějších druhů – v našem sortimentu naleznete europalety, standardní či atypické palety, dřevěné palety i paletové ohrádky. Všechny prodávané palety splňují předepsané normy ČSN. Pro palety si můžete přijet do našeho areálu, nebo Vám je přivezeme kamkoli po ČR.

Dřevěné palety

Dřevěné palety představují dřevěný obal, který je ve většině případů nevratný, proto je kladen důraz na nízké náklady. Nabízíme jednorázové i celoplošné palety, palety pro chemický průmysl a mnoho dalšího.

Europalety

Europalety jsou v současné době nejpoužívanějším logistickým materiálem v Evropě. Výroba EUR palet podléhá přísným normám ČSN 269110 a UIC 435-2, a tak označení „EUR“ na boku palety znamená záruku nezpochybnitelné kvality. EUR palety jsou tepelně ošetřeny a označeny dle mezinárodního fytosanitárního ošetření podle ISPM 15.

nezávazná poptávka  

adresa
zboží

  Tyto údaje je nutné vyplnit

Veškeré údaje, které zde zákazník uvádí, podléhají ustanovením zákona číslo 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů ve znění pozdějších novel. Talpa s.r.o. je jediným vlastníkem informací. Tyto informace nejsou a nebudou prodávány, pronajímány a ani jinak sdíleny s jinými subjekty.