přepravní bedny

Přepravní bedny vyrábíme jako zakázkové výrobky na základě konkrétního požadavku zákazníka, nejlépe dle výkresové dokumentace. Vyrábíme jakékoliv rozměry s přesností v mm v těchto základních variantách:

 

celodřevěné bedny

Tyto bedny jsou vyráběny  buď v provedení pero-drážka nebo na tupý sraz, povrch může být jednostranně nebo oboustranně hoblovaný nebo nehoblovaný. Dřevo může být nahrazeno velkoplošnými materiály (OSB, dřevotříska, překližka). V případě požadavku na odolnost vůči vnějšímu prostředí se používá vodovzdorná překližka.

 

rámové bedny

Tyto bedny mají podlahu, na které je upevněn celodřevěný rám.

 

klece a poloklece

Tyto bedny mají podlahu, na které je upevněn celodřevěný rám. Boční výplněvíko jsou provedeny s mezerami. Přepravní bedny můžeme dle požadavku zákazníka vysušit na požadovanou vlhkost, nebo tepelně ošetřit dle mezinárodního standardu ISPM 15 a označit znakem IPPC pro vývoz mimo EU.

 

Potřebujete bližší informace?

Ing. Tomáš Tauchman
výrobní ředitel

+420 499 320 005
+420 731 554 386
vyroba@talpa-pilnikov.cz
 
 
 

Jakub Kalenský, DiS.
obchodní manažer


+420 731 182 648
obchod@talpa-pilnikov.cz 
 
 

... nebo nám zašlete nezávaznou poptávku

nezávazná poptávka  

adresa
zboží

  Tyto údaje je nutné vyplnit

Veškeré údaje, které zde zákazník uvádí, podléhají ustanovením zákona číslo 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů ve znění pozdějších novel. Talpa s.r.o. je jediným vlastníkem informací. Tyto informace nejsou a nebudou prodávány, pronajímány a ani jinak sdíleny s jinými subjekty.