Ing. Vlastimil Tauchman
Generální ředitel, majitel společnosti
 

  

Profil společnosti


Společnost TALPA, spol. s r. o. je moderní dřevozpracující firma, která patří k významným výrobcům dřevěných palet a dřevěného obalového materiálu v České republice. Ve svém oboru máme bohaté zkušenosti nejen s výrobou typizovaných palet, ale i s výrobou palet atypických na míru Vašemu použití. Poskytujeme zákaznickou podporu od zpracování návrhů vhodných palet, technického poradenství až po jejich výrobu.

Výrobou palet a dřevěných obalů se zabýváme již od roku 1992. V současné době zaměstnáváme 50 zaměstnanců a vyrábíme téměř 1.000.000 ks palet ročně. Naším cílem je garantovat každému zákazníkovi dodávky kvalitních výrobků, perfektní zákaznický servis a poskytnout mu co nejvýhodnější řešení a podmínky. Samozřejmostí je individuální přístup ke každému zákazníkovi a respektování jeho individuálních potřeb.

Vlastníme moderní výrobní areál a neustále investujeme do jeho dalšího rozvoje a nákupu nejmodernějších výrobních zařízení. Významnou investicí do strojního vybavení bylo pořízení nové progresívní a energeticky úsporné linky na výrobu palet v roce 2016 a pořízení nové automatické zkracovací pily KP 900 Easy cut v roce letošním. Nejvýznamnější investicí letošního roku je výstavba nové výrobní haly a sociálního zařízení pro zaměstnance. Díky této investici dojde k dalšímu navýšení výrobní kapacity a pro zaměstnance bude vybudováno nové moderní sociální zařízení. Završením letošních investic bude výstavba sušáren s kotelnou na spalování dřevního odpadu.   

Jsme společensky a ekologicky odpovědnou firmou. Při své činnosti odmítáme korupci, prosazujeme transparentní vztahy se všemi obchodními partnery a klademe důraz na udržitelnost zpracovávaných přírodních zdrojů a snižování energetické náročnosti výroby.

Ve všech oblastech výroby uplatňujeme systémový přístup k jakosti svých výrobků a služeb v souladu s požadavky normy ČSN EN ISO 9001 : 2015. Certifikát pro systém managementu jakosti vlastníme již od roku 2004. Tato skutečnost dává jasnou informaci o úrovni zabezpečení řízení a kvality v naší společnosti.

Mezi naše zákazníky patří jak velké výrobní společnosti, tak střední a malé firmy z různých průmyslových odvětví a oborů, kteří oceňují především:

- Ekonomickou a finanční stabilitu

- Bohaté zkušenosti s výrobou palet a dřevěných obalů

- Moderní výrobní technologii

- Technickou podporu při hledání optimálního řešení specifických potřeb

- Operativní a profesionální zákaznický servis

- Vysokou flexibilitu

- Široké portfolio souvisejících služeb (doprava, sušení, tepelné ošetření, značení …)

- Individuální přístup

Přesvědčte se i Vy, že se Vám spolupráce s námi vyplatí. S důvěrou se na nás obraťte a my se postaráme o co nejlepší řešení pro Vaši spokojenost. Naši zodpovědní zaměstnanci zajistí, že na Vaše zboží nebudete nikdy čekat.

 

nezávazná poptávka  

adresa
zboží

  Tyto údaje je nutné vyplnit

Veškeré údaje, které zde zákazník uvádí, podléhají ustanovením zákona číslo 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů ve znění pozdějších novel. Talpa s.r.o. je jediným vlastníkem informací. Tyto informace nejsou a nebudou prodávány, pronajímány a ani jinak sdíleny s jinými subjekty.